MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 13878698
nr 1387 8698
Serveringsvagn
1930-tal. Längd: 70. Djup: 43 cm, höjd: 58 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:44:35
100 kr
150 kr
200 kr